Vodafone Doldur 5 GB internet Paketi

«
Vodafone-Doldur-5-GB-internet-770x433

Vodafone DOLDUR 5 GB ek internet paketi ile 15 TL karşılığında 5 GB’lık tarifenizi 10 GB’a yükseltebilirsiniz. Doldurma özelliği olan 5 GB internet paketli tarife kullanıyorsanız bu kampanyalı internet paketinden yararlanabilirsiniz. Normalde ek 1 GB internet paketi dahi 15 TL’den daha pahallı. Bunun yerine tarife internetinizi biteceği güne kadar tekrar doldurup daha fazla GB’ı daha uygun fiyata kullanabilirsiniz. Uzun süreden beri Vodafone abonelerinin kullandığı internet bittiğinde doldurma özelliğini kullanıp internetlerini tekrar dolduruyorlar.

Vodafone Doldur 5 GB internet Nasıl Yapılır ?

Faturasız aboneler tarifelerinin internetini çok avantajlı fiyata tekrar doldurabilir. Bu indirimli ek paketten 5 GB internet tarifesi kullanan aboneler faydalanabilirler.

  • Kullandığı tarifede 5 GB internet olan aboneler 15 TL karşılığında 5 GB interneti doldururlar.
  • Paketi satın almak için DOLDUR 5GB yazıp 7000‘e sms gönderebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasından EK PAKET menüsüne giriş yapıp buradan da tarifenizin internetini doldurabilirsiniz.
  • Satın aldığınız ek paket tarifenizin biteceği güne kadar geçerli olacaktır.
  • Eğer çok fazla internet kullanıyorsanız tarifeniz aktif hale geldiği gün satın alabilirsiniz.
  • Vodafone Doldur 5 GB Nasıl iptal edilir ?; Paket tekrar eden bir paket olmadığından geçerlilik süresi dolduğunda silinir.

Vodafone Doldur 5 GB internet Kampanyası

Bu paketi yalnızca Vodafone faturasız bireysel hat kullanıcıları satın alabilirler. Paketinizi ay içinde yalnızca 1 defa doldurabilirsiniz. Tarifenin biteceği güne 2 gün kaldıysa ve siz internetinizi doldurduysanız, 2 gün sonra tarifeniz ile beraber satın aldığınız ek paket içeriği de silinecektir.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *