Turkcell Salla Kazan Hediye İnternet Paketi

«
salla-kazanjpg1551222189[1]

Operatör devi Turkcell tarafından bütün müşterilere sunulan bedava internet kampanyaları arasında en popüleri olan salla kazan sayesinde her hafta sürpriz hediyelere doyacaksınız.

Geçtiğimiz yıllarda Turkcell tarafından başlatılan ve çok kısa süre içerisinde bütün müşteriler arasında popüler hale gelen Turkcell Salla Kazan kampanyası sayesinde bütün müşteriler faturalı veya faturasız hat fark etmeksizin her hafta birbirinden güzel sürpriz hediyeler kazanabiliyor.

Salla kazan servisi ile sadece Turkcell uygulamasını kullanarak ve telefonunuzu sallayarak her hafta Cuma günü hediyelerinizi almaya başlayabilirsiniz. Hattınıza yüklenen Turkcell bedava internet paketleri bir sonraki hafta Perşembe günü akşam 23:50’ye kadar geçerli olacaktır.

Turkcell aylık 25 GB hediye internet, aylık 10 GB hediye internet, aylık 3 GB hediye internet, haftalık 10 GB internet, haftalık 5 GB internet, aylık Fizy premium, aylık dergilik paketi, günlük 1 GB cepten internet, saatlik 1 GB internet, haftalık 3 GB Instagram, haftalık 3 GB Youtube, haftalık her yöne 10000 dakika konuşma ve haftalık her yöne 500 dakika konuşmanın yanı sıra daha birçok farklı sürpriz hediye bu kampanya kapsamında rastgele olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Turkcell Salla Kazan İnternet Hilesi Nasıl Yapılır ?


Ne yazık ki verileri online sunucular üzerinden alan Turkcell uygulamasını kullanarak salla kazan servisine giriş yaptığınızdan dolayı Turkcell salla kazan hilesi yapamazsınız. Uygulama kapsamında dağıtılan bütün hediyeler müşteri fark etmeksizin rastgele olarak verilmektedir.

 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *