Türk telekom Yüksek Hızda Avantaj Kampanyası

«
yuksek-hizda-avantaj-kampanyasi[1]
Türkiye’nin fiber gücü Türk Telekom sizi yüksek hıza davet ediyor!
Siz de hemen Yüksek Hızda Avantaj Kampanyası’na geçin 24 ay boyunca limitsiz internet keyfini yüksek hız deneyimi ile birleştirin.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
 • Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel mevcut müşterilerimiz 24 ay söz ile yararlanabilir.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup, indirim süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Kampanyadan Yalın internet(Telefonsuz), Alo Paket erişim hizmeti ve ev telefonu hizmeti ile faydalanma imkânı mevcuttur. Kampanyadan Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih eden müşterilerimiz için; kampanya süresince Yalın ve Alo Paket aylık erişim ücreti 24 aylık kampanya süresi boyunca 20,39TL yerine 10 TL olup paket ve ücretlendirme tablosunda belirtilen kampanyalı paket fiyatına dâhildir. Kampanya süresi sonrasında ürünün ilgili tarihteki aylık standart yalın erişim ücreti üzerinden faturalandırma yapılacaktır. .
 • Kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda yer alan Alo Dakika Paketlerden birisi seçilerek Alo Paket hizmetinden yararlanılabilir.
  Telefon Tarife Paketler Aylık Tarife Fiyatı Aylık İndirim Bedeli Aylık Kampanyalı Fiyat Aylık Erişim Ücreti Aylık Erişim Ücreti İndirimi Aylık İndirimli Erişim Ücreti
  ALO (THK) Konuştukça Öde 20,39 TL 10,39 TL 10 TL
  ALO 100 (THK) 9,17 TL 2,27 TL 6,9 TL
  ALO 250 (THK) 18,35 TL 5,45 TL 12,9 TL
  ALO 500(THK) 34,66 TL 15,76 TL 18,9 TL
  ALO 1000 (THK) 48,94 TL 24,04 TL 24,9 TL
  ALO PAKET Limitsiz 38,76 TL 7,86 TL 30,9 TL
 • Kampanyadan Yalın internet (telefonsuz) hizmeti ile de yararlanılabilmektedir. Yalın internet tercihinde, Yalın internet erişim ücreti (aylık 20,39 TL) kampanya kapsamında 10 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Abonenin dâhil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi ya da abonenin mevcut paketinden daha düşük tutarlı pakete geçmesi halinde ; Taahhütname’nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar kullandığı indirimler, faydalar ile taahhüt kapsamında tahakkuk etmemiş hizmet bedeli toplamı karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin ve kampanya katılım ücretinin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • 12Mbps’e kadar, 16Mbps’e kadar, 24Mbps’e kadar, 35Mbps’e kadar, 50Mbps’e kadar ve 100Mbps’e kadar hızlarda sunulan 200GB aylık indirme/download hakkı içeren paketler, paket GB seviyesini aşmayan internet paketleridir. Ay içinde download miktarı Paket GB seviyesine ulaşınca internet hizmeti ay sonuna kadar durdurulur. Herhangi bir kullanım miktarı aşım bedeli uygulanmaz. Takip eden ay başlangıcı itibari ile mevcut paket hızından internet kullanımı yeniden başlatılır. Paketin GB indirme/download kullanım hakkı bir başkasına yada takip eden aya devredilmez. Aylık 200GB indirme/download hakkı içeren paketleri tercih eden müşterilerimiz, ay içinde paket GB indirme/download kullanım hakkı bittiğinde interneti kullanmaya devam etmek için Ek Paket satın almaları gerekir. Ek Paketler hakkında detaylar için tıklayınız.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Türk Telekom kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’nden de bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *