Türk Telekom Yeni Yıl 15 GB Bedava internet Paketi

«
turk-telekom-yeni-yil-15-gb-bedava-internet

Türk Telekom yeni yıl demek bol GB demek kampanyası ile birlikte 15 GB bedava internet kazanmak için hemen bakın.

Türk Telekom yeni yıl demek bol GB demek kampanyası ile birlikte kullanıcılar 15 GB bedava internet kazanıyorlar ve kazanmış oldukları bu internet sayesinde bol bol istediğiniz internet sitesinde veya sosyal medya adreslerinde kullanım yapabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet 2019 paketleri üzerine eklenen bu fırsat ile birlikte sizlerde hemen internet paketine geçiş yapın ve hediye internet zevkini yaşamaya başlayın. Türk Telekom yeni yıl 15 GB bedava internet kampanyası nasıl yapılır öğrenmek isteyen kullanıcılar için işte detaylar;

Türk Telekom Yeni Yıl Demek Bol GB Demek Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom yeni yıl 15 GB bedava internet kampanyası aslında kullanıcılara özel yeni yıl hediyelerinden bir tanesi diyebiliriz, çünkü bu kampanya daha önceden yoktu bu kampanya sayesinde 5 GB mobil internet paketini 35 TL’ye alıyordunuz ancak kampanya dahilinde 15 TL oluyor ve ayrıca 5 GB internete ek olarak 15 GB bedava internet hediye edilmekte.

Türk Telekom 15 GB bedava internet yılbaşı hediyesi için yapmanız gereken işlem çok basit ilk olarak hattınıza 15 TL para yüklüyorsunuz ve “EKSTRA 5GB” mesajını yazarak 5555 numarasına göndermeniz dahilinde 5 GB internet alıyorsunuz ve bunun dahilinde hattınıza 15 GB bedava internet yüklenmektedir.

Türk Telekom 15 GB Bedava internet Detayları Nelerdir?

Türk Telekom bedava internet kampanyası ile alakalı 15 GB internet alacak kullanıcılar aşağıdaki detayları bilmeleri faydalı olabilecektir.

  • Bu paketten BİMCELL, Pttcell tarifeleride yararlanabilirler.
  • Paketi satın almak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını’da kullanabilirsiniz.
  • Bu kampanyadan yararlanmak için 12 ay kampanyada kalma taahhütü vermek zorundasınız.
  • Her ay 15 TL olmak üzere 12 ay boyunca paket devamı gerçekleşir.
  • Sim kartınız 4.5G uyumlu olmalıdır.
  • 15 GB hediyesi ilk üç ay 5 GB her ay şeklinde hattınıza yüklenmektedir.
  • Müşteri iptal etmediği sürece paket otomatik olarak yenilenmektedir.
  • Paket herhangi bir kişiye devredilemez veya transferi yapılamaz.

Türk Telekom Paket İptali Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 15 GB bedava internet paketini iptal etmek isteyen kullanıcılar bunun için Türk Telekom müşteri hizmetlerini aramaları yeterli olacaktır.

Türk Telekom bedava internet 2019 kampanyalarından yeni yıl demek bol GB demek kampanyası ile alakalı olarak soru veya düşüncelerinizi yorum olarak bekliyoruz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *