Türk Telekom Selfy’nin Özgürce 5GB Kampanyası

«
a5

Selfy’nin Özgürce 5GB Paketinde ilk 12 ay boyunca 72 TL’ye 5 GB internet, Instagram Facebook Twitter ve Youtube’da geçerli 5GB internet, 750 dakika ve 500 SMS ve Sil Süpür’den 5GB hediye internet seni bekliyor!

  • Selfy Özgürce 5GB Kampanyası’na katılmak için hattından SELFY ÖZGÜRCE 5GB yazıp 4545′e SMS gönderebilirsin. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.
  • 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerinde kalarak taahhütlü fiyatlardan yararlanabilirsin. Taahhütlü fiyat için, SOZ yazıp 5555′e SMS’e gönderebilir ya da Müşteri Hizmetlerine başvurabilirsin. Selfy Özgürce 5GB Kampanyası’na katılır ancak taahhüt vermez isen faturana taahhütsüz ücretler üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
  • Yeni hat aktivasyonu, numara taşıma veya faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen, Selfy’li olan ve Faturalı Selfy Özgürce 5GB Tarifesi’ne kayıtlı olan Türk telekom aboneleri Kampanyadan yararlanabilir.
  • Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’liysen SELFY ÖZGÜRCE 5GB, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen SELFY ÖZGÜRCE 5GB TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.
  • 12+12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulanarak güncel aylık tarife ücreti üzerinden ilk 12 fatura döneminde 30 TL, ikinci 12 fatura döneminde 20 TL indirimden yararlanabilirsin. Taahhütlü fiyat için, SOZ yazıp 5555’e SMS’e gönderebilirsin.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *