Türk Telekom Pakete Ek Haftalık ve Günlük İnternet Paketleri

«
haftalık-günlük-ek-detay

Paketine ek olarak Haftalık ve Günlük çok avantajlı cepten internet paketleri!

Paket Bilgisi

Şimdi her şey dahil paket kullananlara,  Haftalık ve Günlük Ek İnternet Paketleri!

Eğer herşey dahil paket kullanıyorsanız ve ek internet ihtiyacınız varsa hemen siz de ihtiyacınıza uygun bir paket seçerek dilediğiniz kadar cepten internete bağlanın! ​​​​​​​​

Pakete Ek Haftalık ve Günlük İnternet Paketleri Ücretlendirme Bilgisi
3 Günlük 1 GB Ek İnternet Paketi 3GUN 1GB yaz 5555’e gönder. 9 TL
2 GB Ek İnternet Paketi 3GUN 2GB yaz 5555’e gönder. 12 TL
Haftalık 1 GB Ek İnternet Paketi HAFTA 1GB yaz 5555’e gönder. 12 TL
2 GB Ek İnternet Paketi HAFTA 2GB yaz 5555’e gönder. 20 TL
2 Haftalık 1 GB Ek İnternet Paketi 2HAFTA 1GB yaz 5555’e gönder. 15 TL
2 GB Ek İnternet Paketi 2HAFTA 2GB yaz 5555’e gönder. 20 TL
4 GB Ek İnternet Paketi 2HAFTA 4GB yaz 5555’e gönder. 25 TL
3 Günlük 3 GB Ek İnternet Paketi 3GUN 3GB yaz 5555’e gönder. 15 TL
Haftalık 3 GB Ek İnternet Paketi HAFTA 3GB yaz 5555’e gönder. 18 TL

 

 • Ek İnternet Paketlerinden; Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Hemşerim ve Faturasız Jet tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosacell haricindeki Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşterilerden aşağıdaki şartları sağlayanlar yararlanabilecektir.
 • Ek İnternet Paketlerinden, 1 GB ve üzerinde internet faydasına sahip her şey dahil paketlerden birine son 30 gün içinde kayıt olan müşteriler faydalanabileceklerdir. Diğer bir ifade ile belirtilen her şey dahil paketlere son 30 gün içinde kayıt olan aboneler bu süre zarfında ilgili paketi iptal etmiş olsa bile Ek İnternet Paketlerinden yararlanabilecektir.
 • Paket ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamında yurtiçinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için internet kullanım hakkı sunulacaktır.
 • Paket aşımı durumunda cepten internet paket aşımları 2KR/100KB ile ücretlendirilecektir
 • Paket kullanım süresi sonunda otomatik olarak yenilenmez.
 • Paket kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez ve paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinir.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi için geçerli fiyatlar üzerinden ücretlendirilecektir.
 • İlgili pakete kayıt olan müşteri, yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • 1 Haftalık Ek İnternet Paketleri; Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 7 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 7 gün sonunda silinecektir. Söz konusu paket 7 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 6 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.
 • 2 Haftalık Ek İnternet Paketleri; Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 14 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 14 gün sonunda silinecektir. Söz konusu paket 14 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 13 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.
 • 3 Günlük Ek İnternet Paketleri; Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 3 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 3 gün sonunda silinecektir. Söz konusu paket 3 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 2 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.

 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Harikanne

  Eşimde bende Türk Telekom kullanıyoruz çekim kalitesi gayet güzel ve tarife olarak 20 GB 50 gltl gibi bir ücret veriyoruz diğer hatlara göre çok daha kaliteli ve uygun

 2. Lina yaren

  Uygun fiyata bu ek paketler cok iyi oluyor teşekkürler Türk Telekom