«
  1. Anasayfa
  2. Türk Telekom Ev İnternet Paketleri
  3. Türk Telekom Limitsiz İnternet Paketleri 2019

Türk Telekom Limitsiz İnternet Paketleri 2019

5707d6b8b59fc21a2f8b3834fd39ff485f31f292[1]
1 Ocak itibarıyla Türkiye’yi limitsiz internete kavuşturan Türk Telekom, bireysel kullanıcılarına sunduğu internet paketlerinde yeniliğe gitti. Şirket, 35 Mbps ve üzeri bağlantı hızına sahip olan paketlerinde ciddi bir indirim yaparken giriş seviyesindeki paketlerin de bağlantı hızını yükseltti.

Türk Telekom, yeni abonelerine yönelik internet paketi tarifelerinin fiyat listesini açıkladı. Fiyat listesine göre giriş seviyesindeki limitsiz paket, fiyat konusunda bir değişiklik yaşamadı ancak paketin hızı 8 Mbps olarak belirlendi. Yeni kampanyadaki müşterilerin gözdesi olacak haberse 35 Mbps ve üzeri bağlantı hızına sahip olan limitsiz paketlerdeki indirimler oldu.

Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, Türk Telekom’un öncülüğünü yaptığı yüksek hızlı fiber internet deneyimi ve limitsiz internet yeniliğinin Türkiye’nin dijitalleşmesi için çok önemli olduğunu belirtti. Ayrıca yeni müşterilere özel ‘Yılın Kampanyası’ ile yüksek hızda limitsiz internetin daha fazla kişi için erişilebilir olduğunu da ifade etti.

Yüksek hızdaki limitsiz internet paketlerinin daha uygun fiyata sunulmasını amaçladıklarını belirten Önal, yeni kampanyalarıyla bunu başardıklarını da dile getirdi. Önal’ın açıklamalarının devamıysa şu şekilde oldu:

Yeni kampanyamız ile bu beklentiyi karşılamış olduk. Ev ve işyerlerini Türk Telekom ile internete bağlayacak yeni müşterilerimiz, verecekleri 24 ay taahhüt karşılığında artık 35, 50 ve 100 Mbps gibi yüksek hızlardaki limitsiz paketlerimizi yüzde 30’lara varan çok daha avantajlı fiyatlarla kullanabilecekler.”

“Ayrıca yeni kampanya kapsamında Türk Telekom’a gelen müşterilerimiz Muud Premium, TT WiFi Limitsiz, TT Depo 10GB, McAfee Güvenlik gibi özel ayrıcalıklı hizmetlerimizden 24 ay boyunca ücretsiz olarak yararlanabilecekler. 24 Mbps ve üstü hızlarda limitsiz paketlerimizi tercih eden yeni müşterilerimiz ise, bu ayrıcalıklı hizmetlere ek olarak Türk Telekom Prime müşterisi olacak ve hem Türk Telekom Prime fırsatlarından faydalanacak hem de TT Akademi’nin 12 aylık İngilizce Online Eğitim Paketine de ücretsiz olarak sahip olacaklar.”

türk telekom fiyat

Giriş paketlerindeki fiyatları değiştirmediklerini ancak hızın 6 Mbps’den 8 Mbps’ye çıktığını söyleyen Önal, 12 Mbps’lik internette de 5 TL’lik bir indirimin söz konusu olduğunu belirtti.

Tüm bunların yanı sıra limitsiz paket istemeyen kullanıcıları da düşündüklerini gösteren Önal, müşteri kullanım alışkanlıklarını incelediklerini ve 100 GB’ın yetersiz kaldığını gözlemlediklerini belirtti. Bu akıllı paketlerin 200 GB’a yükseltildiği de ifade edildi.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *