«
faturasiz-hizli-paketler

Bol GB’lı ve çok avantajlı internet paketleri sizleri bekliyor!

Hangi Paket? Paket Geçerlilik
Süresi Nedir?
Ne​ Alırım? Ne Öderim? Nasıl Alırım?
Hızlı 5 GB 7 Gün 5 GB Cepten İnternet 20 TL* Online İşlemler uygulaması / Türk Telekom Mağazaları
Hızlı 10 GB 7 Gün 10 GB Cepten İnternet 30 TL* Online İşlemler uygulaması / Türk Telekom Mağazaları
Hızlı 15 GB 7 Gün 15 GB Cepten İnternet 40 TL* Online İşlemler uygulaması / Türk Telekom Mağazaları
Hızlı 25 GB 7 Gün 25 GB Cepten İnternet 50 TL* Online İşlemler uygulaması / Türk Telekom Mağazaları

​​​​​​​​​​​​​​​​​​

*Belirtilen fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

​​​​​​​​​​​​​​​

Aboneler ilgili paketleri Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden kredi kartı ya da banka kartı ile veya Türk Telekom Mağazalarından satın alabilecektir.

Hızlı Paketlerden Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, TV8, Mobil Wifi, BIMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell, Vestelcell Tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.

 

 • Paketler kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi 7 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Geçerlilik süresi sonunda paketler otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Paketler 7 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir.
 • lgili paketlerden faydalanabilmek için abonelerin, Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden ya da Türk Telekom mağazalarına giderek banka kartı ya da kredi kartı ile ödeme yapmaları gerekmektedir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paketler kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa cepten internet kullanımları ise paket geçerlilik süresi boyunca 2 KR/100 KB olarak, paket geçerlilik süresi sona erdiğinde abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle, paketin geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçmesi halinde ise paket geçerlilik süresi sonunda iptal edilecektir.
 • Numara taşıma yolu ile gelen ve yeni müşteri fiyatından yararlanacak olan numara daha önce TT Mobil numarası ise, ilgili numaranın TT Mobil’den diğer operatöre taşınmış olduğu tarih ile tekrar Şirketimiz sistemlerinde aktif olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalıdır.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Şirketimiz paket fiyatlarında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Anılan paketlerden yararlanan müşterilerimiz Şirketimizce sunulmakta olan diğer paketlerden faydalanabilirler.
SMS Sorgu
Paket Kalan Sorgulama
Hızlı 5 GB KALAN HIZLI 5GB yazıp 5555’e gönderin
Hızlı 10 GB KALAN HIZLI 10GB yazıp 5555’e gönderin
Hızlı 15 GB KALAN HIZLI 15GB yazıp 5555’e gönderin
Hızlı 25 GB KALAN HIZLI 25GB yazıp 5555’e gönderin

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *